Quan.pl

banner
System QUAN-MED na żywo w przychodni i Internecie
banner
System QUAN-MED na żywo w przychodni i Internecie
Dla Pacjenta:
  • lepsza organizacja czasu
  • dostęp na żywo do aktualnych wiadomości
  • dostęp do informacji o swojej przychodni poprzez Internet
Aktualności
Mamy przyjemność zaprezentować Ci całkowicie innowacyjny i nowoczesny system IT, pozwalający na efektywne wykorzystanie czasu oczekiwania na wizytę! Mapa przychodni

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby poprzez działanie Systemu poprawić organizację Państwa obsługi jako pacjentów oraz umilić i wypełnić Wam czas oczekiwania na wizyty lekarskie. Ekrany systemu QUAN-MED montowane są przy gabinetach lekarskich, zastępując dotychczasowe tabliczki informacyjne, na których widniały: imię i nazwisko lekarza oraz godziny jego dyżuru. Na ekranie widnieją teraz te same informacje, a ponadto: numer lub godzina aktualnie przyjmowanego pacjenta, zmieniane przez lekarza z gabinetu – zapraszając tym samym kolejną osobę na wizytę, pasek informacyjny, którego lektura może wypełnić Wasz czas oczekiwania na wizytę oraz okno reklamowe, gdzie umieszczane są zupełnie bezgłośne, wysokiej jakości spoty reklamowe.

Mało tego! Stwierdziliśmy, że w dobie powszechnego Internetu przeniesiemy informacje dotyczące działalności całych placówek na stronę WWW, na której aktualnie się znajdujesz. Możesz w Strefie Pacjenta sprawdzić godziny dyżuru lekarzy w twojej przychodni, a także wyjechać i odebrać swojego bliskiego, jeśli zobaczysz, że został już przez lekarza przyjęty! Jeśli Twoja przychodnia zdecydowała się na rozszerzoną wersję naszego systemu, to przy rejestracji, z dużego ekranu dowiesz się od razu do jakiego gabinetu się udać i ile osób oczekuje przed Tobą w kolejce do lekarza! A jeśli będziesz chciał - skorzystasz na terenie całej przychodni z bezprzewodowego Internetu Wi-Fi!

Zapraszamy!